OldTown Festival

WSPÓŁPRACA
WSPÓŁPRACA
`
CTA #1

OldTown to największy w Polsce i rozpoznawalny na całym świecie festiwal osadzony w realiach postapokalipsy, czyli wyobrażeniu świata po globalnej zagładzie atomowej.

KIM JESTEŚMY

Naszą misją jest tworzenie alternatywnej, fabularnej rzeczywistości po apokalipsie, która pozwala ludziom doświadczyć wyjątkowych przeżyć, wyrażać swoje hobby oraz poznawać innych pasjonatów. Od 16 lat wspieramy i współtworzymy międzynarodowe środowisko fanów fantastyki postapokaliptycznej.

W imprezie uczestniczy ponad 1200 osób, ale OldTown to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek powiązanych z fantastyką. Na naszych social mediach gościmy ponad 30000 zaangażowanych uczestników, strona internetowa liczy ponad 2000 unikalnych odsłon miesięcznie, a spektakularne scenografię i stroje stają się bohaterami reportaży TVP, TVN, PAP oraz prasy lokalnej i ogólnopolskiej.

KOGO SZUKAMY

Organizując festiwal kładziemy duży nacisk na stworzenie wrażenia pełnego zanurzenia w budowanym przez nas świecie. A tworzenie postapokaliptycznego świata zakłada konieczność wybudowania całego miasta i wypełnienia go jak najciekawszymi atrakcjami.

Tutaj zjawia się przestrzeń do współpracy – poszukujemy:

SPONSORÓW

którzy będą nas mogli wspomóc rzeczowo lub finansowo,

WYSTAWCÓW

którzy zechcą nasze miasteczko uczynić barwniejszym i pełnym atrakcji,

PATRONÓW

którzy pomogą nam w szerzeniu informacji o naszej inicjatywie.

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Zapraszamy do współpracy SPONSORÓW. Oczywiście wsparcie finansowe jest dla nas ważne, ale jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy. Do realizacji festiwalu potrzebujemy zarówno standardowych narzędzi – budowlanych, informatycznych jak i bardzo nietypowych jak kosmetyki, napoje czy wydruki. Idea upcyklingu i recyklingu jest nam bardzo bliska. Jednocześnie na terenie imprezy przebywa ponad 300 wolontariuszy, których ciężką pracę staramy się doceniać i wszelkiego rodzaju wsparcie rzeczowe w tej inicjatywie będzie bezcenne.

Ściągnij ofertę dla sponsorów.

Zapraszamy WYSTAWCÓW oferujących różnorodny repertuar produktów i usług. Na naszym festiwalu jest miejsce dla stoisk handlowych poprzez gastronomiczne do usługowych. Oferujemy wówczas wejściówki na festiwal dla obsługi, nocleg na polu namiotowym z węzłem sanitarnym oraz pomoc w organizacji stoiska.

Ściągnij ofertę dla wystawców.

Zapraszamy do współpracy PATRONACKIEJ, a tym samym i do wizyty na naszym festiwalu. Chcemy zachęcić ludzi do spędzania wolnego czasu w sposób nietypowy i twórczy i jak najszerzej propagować informację o naszej inicjatywie.

Ściągnij ofertę dla patronów.

Stowarzyszenie Organizatorów Symulacji i Gier Terenowych OldTown
Ul. Mikołaja Reja 5a/1, Stargard
NIP: 8542407943
REGON: 36145569500000
Numer KRS: 0000556634

Przewiń do góry