Konkurs Shuttout!

We współpracy z platformą Shuttout organizujemy wielki konkurs fotograficzny!

Tematyką jest, oczywiście, postapokalipsa. Wiadomo – najpełniejsze jej oblicze zobaczymy na OldTown. Ale przecież inspiracje można znaleźć wszędzie, codziennie: w opuszczonych budynkach, porzuconych zabawkach, odrapanych śmietnikach, na złomowiskach. Magią fotografii jest zaś prezentowanie fragmentów świata w taki sposób, abyśmy przenieśli się na chwilę w inny czas i miejsce – i zaglądając za róg kamienicy znaleźli się nagle w 2118 roku!

Udział w konkursie może wziąć każdy – niezależnie, czy przyjeżdża specjalnie na OT Focus porobić zdjęcia, czy jest zwykłym Uczestnikiem OldTown Festival, czy w ogóle nie zamierza się pojawić na naszym Wydarzeniu, a fotografie nawiązujące do tematyki postapokalipsy wykonał w zupełnie innych okolicznościach.

Zwycięzca wybierany jest głosami społeczności i użytkowników Shuttout, a w nagrodę otrzymuje pulę pieniędzy. Zachęcamy więc wszystkich do zarejestrowania się i dołączenia do wielotysięcznej społeczności wizjonerów, którzy widzą świat przez obiektyw! Specjalną nagrodę przyzna też #OTCrew, które swoje ulubione zdjęcie nagrodzi Akredytacją na kolejną edycję Festiwalu w 2019 roku (wartość: ok. 300zł).

OT Focus

Już po raz czwarty bramy OldTown otwierają się dla Fotografów w ramach eventu OT Focus 2018 – olbrzymiej sesji zdjęciowej! W planach mamy:
– blisko 1000 Uczestników w unikatowych strojach
– ponad 50 pojazdów: samochody, motocykle, a nawet wanna na kółkach i jeżdżąca kosiarka
– sesje grupowe ze świecami dymnymi
– zwiedzanie klimatycznych Obozów
– Komenda Milicji, Arena, Szpital Miejski, Bar HOME i inne lokacje, stworzone przez Organizatorów
– możliwość wyjścia poza miasteczko na sesje grupowe Frakcji
– idealną okazję do stworzenia materiału na konkurs Shuttout i wygranie nagrody pieniężnej oraz pełnej Akredytacji na OldTown Festival 2019
OT Focus odbywa się w niedzielę, 15 lipca, w godzinach 14-18. Udział może wziąć każdy, kto pasjonuje się fotografią – wystarczy przesłać zgłoszenie na maila promo@oldtownfestival.net, a w nim następujące informacje:

  • Imię i nazwisko
  • Adres e-mail
  • Numer dowodu osobistego

Oficjalni Fotografowie

Lista Akredytacji Fotograficznych na ten rok została zapełniona. Zachęcamy do kontaktu na promo@oldtownfestival.net w roku 2019!

(pic by Sarah Schmidlin)