Rekrutacja

schronbud_logo_red_DARK

Witaj Wędrowcze,
dotarłeś właśnie do siedziby Schron-Budu – najważniejszej organizacji w miasteczku OldTown. Dobrze się składa, bo akurat prowadzimy rekrutację. Dołączysz?

> DO YOU WANT TO KNOW MORE?

skontaktuj SIĘ Z NASZą FIRMĄ [napisz wiadomość]

NIE CHCĘ PRACOWAĆ – CHCĘ SIĘ BAWIĆ! [INTRO]

Czym jest Schron-Bud?

Schron-Bud to niezłomna ekipa ludzi, bez których OldTown by nie istniało. Nikt inny, tylko członkowie Schron-Budu wprowadzają tę machinę w ruch – kładą fundamenty pod miasto, tworzą przyjazną przestrzeń dla graczy, dbają o ich komfort, pilnują porządku, nakręcają grę. Poświęcają swoją energię, by każdy, kto przekracza bramę wejściową, czuł się doinformowany i bezpieczny. Jednocześnie przeżywają wielką przygodę za kulisami unikalnego wydarzenia – są zarówno dla graczy, jak i z graczami.

Brzmi interesująco? 
Czytaj dalej. 

Jak wstąpić do Schron-Budu?

Jeżeli…

 • masz ukończone 18 lat (jesteś pełnoletni w dniu rozpoczęcia imprezy)
 • lubisz poznawać nowych ludzi
 • chcesz wzbogacić się o nowe doświadczenia
 • uwielbiasz spędzać czas na pustkowiach

…wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Oferujemy

Co gwarantujemy?

 • możliwość udziału w organizacji plenerowego wydarzenia
 • możliwość poznania świetnych ludzi i zawarcia długoletnich znajomości
 • ciekawie spędzony czas
 • odpowiednie przeszkolenie

Lista profitów:

 • darmowa akredytacja
 • pakiet socjalny – posiłki, napoje, przekąski
 • specjalny identyfikator
 • ubezpieczenie NNW
 • wyróżniające koszulki dla obsługi (bez NPC!)

Czego oczekujemy?

 • poświęcenia czasu w trakcie gry – nie chcemy, żeby coś Cię ominęło, ale pamiętaj, że część zadań, które Ci zlecimy, będzie do wykonania w trakcie LARPa
 • odpowiedzialności za powierzone zadania

Pierwszy raz na OldTown?

Spokojnie, wypełnienie formularza nie jest zobowiązujące. Skonstruowaliśmy go w ten sposób, by pozostawić Ci możliwość wyboru – możesz zgłosić się do Schron-Budu od razu lub najpierw skonsultować się z nadzorczynią kadr, która odpowie na pytania i doradzi odpowiednią dla Ciebie sekcję.

Zanim wypełnisz formularz, zapoznaj się z opisem poszczególnych sekcji Schron-Budu.

A więc jak? Czy podejmiesz wyzwanie?

Lista wakatów

Info Punkt / Schron 801

Do Twoich zadań będzie należała obsługa uczestników w punkcie informacyjnym, czyli udzielanie odpowiedzi na pytania i przeprowadzanie niektórych procedur larpowych. Zajmiesz się akredytacją larpową uczestników (bronie, asg, umiejki) oraz ich dokumentacją (umowy, oświadczenia). Wymagamy znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Obsługa imprezy / Trashers

OldTown funkcjonuje dzięki rzeszy stojących w jej cieniu ludzi. To cisi bohaterowie, którzy pomogą wnieść piwo do baru, podrzucą papier do toalety albo wyrzucą rano śmieci. Może się wydawać, że to zadania mało istotne, ale osoby, które zdecydują się pomóc nam w ten sposób, są jednymi z najbardziej docenianych pomocników. Chcesz zasilić obsługę? Nie wymagamy od Ciebie niczego więcej niż zaangażowania.

Służby porządkowe

Wolontariackie służby porządkowe odpowiedzialne są przede wszystkim za kontrolę osób wchodzących na teren imprezy w zakresie spełnienia wymogów regulaminowych (w szczególności trzeźwości u kierowców). Nie wymagamy niczego więcej poza zaangażowaniem. Dodatkowym (ale niekoniecznym) atutem będą specjalne uprawnienia (np. pracownika ochrony).

Kuchnia

Jeśli lubisz robić przy garach i umiesz obierać marchewkę, zapraszamy do naszej kuchni. W tym roku pierwszy raz otwieramy możliwość dołączenia do wolontariuszy w roli kuchcika. Nie wymagamy doświadczenia (choć jeśli takie posiadasz, to super!), ale zaangażowania i podstawowych umiejętności kulinarnych. Dla Twojej wygody ustalamy przed imprezą precyzyjny grafik dyżurów na kuchni.

Budowlaniec / Janusz

Janusze to ekipa zajmująca się stawianiem wszelkich konstrukcji na terenie imprezy – od tablic informacyjnych po większe obiekty. Czego wymagamy? Dyspozycyjności przed rozpoczęciem imprezy lub/i po jej zakończeniu, a także podstawowych zdolności manualnych i odpowiedzialności za powierzony sprzęt. Nada się każdy, kto umie trzymać młotek i słuchać – bez względu na płeć. Mamy wiele dziewczyn w szeregach Januszy!

Medyk

W ekipie medycznej nie może znaleźć się nikt przypadkowy. Przyjmujemy wyłącznie osoby z uprawnieniami ratowniczymi oraz udokumentowanym doświadczeniem w zakresie pierwszej pomocy. Dla Twojej wygody przed imprezą ustalamy precyzyjny grafik dyżurów medycznych.

Kierowca

Kierowcy to nieocenione wsparcie logistyki miasta. Podczas trwania imprezy potrzebujemy ludzi, którzy będą gotowi siąść za kierownicą w różnych celach np. przewieźć NPCów na miejsce zdarzenia lub pojechać do miasta po zakupy. Przed imprezą ustalamy grafik dyżurów. Wymagamy prawa jazdy oraz abstynencji na czas 12h przed zmianą oraz w jej trakcie.

Barman

Jeżeli jesteś kontaktowy i lubisz poznawać nowych ludzi to idealna fucha dla Ciebie. Nie wymagamy, abyś był zawodowym polewaczem piwa, ale jeśli masz na to papiery lub/i możesz się pochwalić doświadczeniem, to świetnie. Przyjmujemy osoby dynamiczne, operatywne i pełne inicjatywy. Przed imprezą ustalamy grafik dyżurów za barem.

NPC Corps

Dołączając do NPC Corps, otrzymasz ciekawe zadanie – wcielisz się w jedną lub kilka postaci niezależnych, będących integralną częścią fabuły. Możesz na przykład zostać raidersem albo miłą staruszką, którą gracze będą oprowadzali po obozach. Czego wymagamy? Znajomości języka angielskiego na poziomie minimalnym oraz współpracę przy przygotowaniu stroju.

Zgłoś się już teraz!