MARK CORDORY

Mark doświadczenie w LARPowym przemyśle nabierał, kiedy większość z nas raczkowała po Wastelandzie. Takim freelancerem chciałby być każdy z nas! Pracował przy filmach, w telewizji i teatrze, przygotowywał stroje, ekwipunek i kostiumy stworów dla największych wytwórni – jak BBC, Warner Bros, Red Wire – oraz przez dwa lata kierował działem przygotowywania strojów i ekwipunku przy słynnym serialu Dr. Who!

To ktoś, kto doświadczenie w LARPowym przemyśle nabierał, kiedy większość z nas raczkowała po Wastlandzie, a na zbieraniu kapsli zjadł własne zęby. Gość, za którym oglądają się wszyscy, którzy go mijają. Chociaż może to kwestia jego stroju? A swoim wykładem w temacie strojów zainteresowałby zapewne nawet zmutowaną mrówkę. Pracował przy filmach, w telewizji i teatrze, przygotowywał stroje, ekwipunek i kostiumy stworów dla największych wytwórni- jak BBC, Warner Bros, Red Wire- oraz przez dwa lata kierował Działem przygotowania strojów i ekwipunku przy słynnym serialu Dr. Who! Z przyjemnością ogłaszamy, że Mark Cordory oficjalnie potwierdził swoją obecność na Porze Przybyszów OldTown 2117! Mark maszerował po miasteczku OT i okolicznych pustkowiach już w zeszłym roku, po czym wypowiadał się bardzo pozytywnie, podkreślając wielokrotnie, jak łatwo było poczuć klimat Wastelandu. Część z was miała okazję go poznać rok temu, część pozna go już za kilka tygodni, a my jesteśmy dumni, że możemy gościć Marka Cordory na OldTown 2017.

I ran Mythlore (with the help of various good people) until ’89 before moving to Cardiff to join ‘Talismen Studios’ – a small company providing work for film and television, where I had the opportunity to work on the wonderful Knightmare (Anglia TV) and projects such as Iron Maiden’s ‘Eddie’ and various theme parks around the country.

I moved into Freelance work in the early ’90’s and have continued in that vein to this day, working for Film, TV, Theatre and the Exhibition Industry, including a 2 year position as Head of Department for props fabrication at Dr Who (BBC Wales).

>Mark Cordory o OldTown<

 


Metal Madness

Jesteśmy firmą zajmującą się szeroko pojętą obróbką metalu. Naszą ambicją jest projektowanie i wykonywanie rzeczy trudnych i nietypowych. W naszych realizacjach często łączymy metal z innymi materiałami takimi jak szkło czy drewno. Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej owocuje stałą współpracą z projektantami wnętrz oraz architektami. Gdy ponosi nas nadmiar fantazji tworzymy własne wynalazki, od surowej prostej elegancji po drapieżne i surrealistyczne abstrakcje. Łamiemy standardy, przekraczamy ludzkie pojęcie, naginamy normy.


V2A

Jeżeli jakimś cudem jeszcze tego nie wiecie, w tym roku OldTown odwiedzą weterani muzyki klubowej – ekipa V2A

Bądźcie gotowi na elektryzującą mieszankę EBM, Industrial i Techno.

Zapraszamy w podróż do Valhalli – jesteście oczekiwani.

 


WASTED COUTURE

WASTED COUTURE is collective of artists and rebel visionaries from heart of Europe.

All designers know each other from polish post- apocalyptic scene, some of our team organizes the Oldtown Festival.

We create handmade clothing, jewelry and accessories. Each one of us represents a unique style and different manufacturing techniques. Our greatest asset are our complementary skills, moreover we exchange our experiences, and we believe that „together we can do what we can’t do alone”.

We are proud that we can form your second skin.

Wear if you dare.