Latarnie

Frakcje

Jesteśmy tymi, którzy niosą oświecenie i ratunek. Nasza organizacja skupia się na zachowaniu dzieł stworzonych ludzką ręką przed upadkiem poprzedniej cywilizacji. Jeśli uznamy Cię godnym naszego zaufania i masz odpowiednią ilość kapsli, może będziesz w stanie odkupić od nas jeden z tych szczególnych artefaktów. Jest to jednak tylko jedna odnoga naszej działalności.
 
W naszych szeregach znajdują się naukowcy, którzy cały czas pracują nad rozwiązaniem aktualnych problemów, dających się we znaki mieszkańcom pustkowi. Nie tylko produkujemy leki, ale przede wszystkim przeprowadzamy liczne badania i analizy naukowe, od roku 2116 także w ramach oficjalnego zespołu CSI OldTown.
Nasi żołnierze skupiają się na bronieniu naszych prywatnych interesów, lecz nie wahamy się wysłać ich tam, gdzie zachodzi potrzeba przywrócenia porządku i spokoju.
 
Zajmujemy się również dyplomacją. Wielokrotnie wspieraliśmy inne grupy na pustkowiach w trakcie trudnych rozmów i negocjacji.
 
Zna nas wiele osób na Wastelandzie. Jeśli ktoś nie ma pojęcia kim są Latarnie, to na pewno prędzej czy później o nas usłyszy.