OldTown Pubbing #11!

Mamy szczerą nadzieję, że nuklearna zima nie doskwiera Wam zbytnio i że Wasze schrony obfitują w zapasy. Właśnie dotarł do nas traperski goniec z wieściami z wastelandu. Okazuje się, że wymiana dóbr i informacji przymiera w tym nieprzyjaznym sezonie a łaknący dobrej imprezy mieszkańcy pustkowi robią się niespokojni i agresywni z powodu szerzącej się zarazy OldTown bluesa. W związku z tym postanowiliśmy działać! Nasi zaufani wysłannicy zebrali się i zorganizowali dla Was kolejną edycję OldTown Pubbing!

Niezależnie od tego, czy jesteście wieloletnimi weteranami, którzy na pustkowiach znosili tuzin par butów, czy po raz pierwszy otworzyliście swój schron i planujecie dziewiczą wyprawę po zasoby na Porę Przybyszów. Zapraszamy na serię spotkań z OldTownem przy piwie i w doborowym towarzystwie. 24. lutego po raz jedenasty spotkamy się na Pubbingu, gdzie możecie poznać stałych bywalców, zadać wszystkie mądre i głupie pytania lub znaleźć ekipę do wyruszenia na Największy Europejski LARP Postapo – OldTown 2018. Widzimy się w następujących miastach:

Szczecin: wydarzenie na FB
Gdańsk: wydarzenie na FB
Kraków: wydarzenie na FB
Warszawa: wydarzenie na FB
Toruń: wydarzenie na FB
Wrocław: wydarzenie na FB
Finlandia – Turku: wydarzenie na FB
Finlandia – Helsinki:wydarzenie na FB
Izrael – Tel Aviv: wydarzenie na FB
Niemcy – Chemnitz: wydarzenie na FB

Śledźcie eventy w waszej okolicy wypatrując szczegółowych informacji dotyczących knajp i atrakcji. Więcej miast wkrótce!

You may also like