Formularz Postaci  

 

Aby ze startem larpa OldTown móc lepiej wczuć się w swoją rolę, warto przygotować sobie wcześniej postać. Formularz, który dla Ciebie przygotowaliśmy, ma pomóc Ci odpowiedzieć sobie na najważniejsze pytania, dotyczące persony, którą staniesz się w świecie po apokalipsie. Pamiętaj – zbyt skomplikowana postać może sprawić, że gra będzie dla Ciebie męcząca. Najważniejsze, to dobrze czuć się w swojej roli!

 

Dla nas Twoja Karta Postaci będzie nieocenionym narzędziem, dzięki któremu będziemy w stanie dopasować grę do Twoich potrzeb. Gwarantujemy, że każdy formularz będzie przez nas przeczytany i przeanalizowany, a jeśli coś będzie dla nas niejasne lub wyda nam się nie do końca zgodne Polskim Uniwersum Postapokaliptycznym – napiszemy do Ciebie z prośbą o dokładniejsze opisanie swojego pomysłu i pomożemy Ci go zrealizować!

 

 

Pamiętaj, że:

  • Wypełnienie Formularza jest konieczne, jeśli chcesz uczestniczyć w Larpie i korzystać ze wszystkich przygotowanych na jego potrzeby narzędzi (takich jak profesje czy umiejętności)
  • Formularz jest niezbędny, abyś mógł kontynuować postać z poprzednich lat
  • Nie zwlekaj z wysyłaniem formularza! Im bliżej OldTown nasi Organizatorzy go otrzymają, tym bardziej zajęci będą innymi aspektami gry, a przed samym Larpem mogą zwyczajnie nie zdążyć go przeczytać i się do niego ustosunkować. Zrób co się da, aby dostarczyć Formularz maksymalnie tydzień po kupnie Akredytacji!
  • Jeśli nie doślesz formularza, na rozpoczęcie Larpa czeka Cię niespodzianka: Twoja postać może być poszukiwana przez służby porządkowe, napromieniowana, chora lub jakkolwiek inaczej obciążona. Dzięki takiemu intensywnemu startowi, może uda Ci się szybciej określić osobowość, jaką będziesz dalej grać, oraz zawiązać pierwsze wątki i znajomości!
  • Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, nasi Organizatorzy chętnie je rozwieją. Pisz na: larp@oldtownfestival.net
  • Twoja Karta Postaci to początek Twojej przygody! Porozmawiaj ze znajomymi, może uda Wam się wymyślić ciekawe relacje i anegdotki dla Waszych ról.

 

 

KLIKNIJ ABY WYPEŁNIĆ FORMULARZ
(Formularz Postaci )

 

Do czego służą pola Formularza:

Część pierwsza – dane personalne

To dane niezbędne do przypisania postaci do konkretnego uczestnika.

Część druga – kontynuacja postaci

Dotyczy tylko osób, które kontynuują postać z lat poprzednich. Pozwoli nam wprowadzić do systemu IGOR posiadane przez Twoją postać umiejętności, przedmioty, profesje, dzięki czemu będzie mogła z nich korzystać.

Część trzecia – opis postaci

Pozwoli nam dopasować Twoją postać i jej poczynania do uniwersum OldTown, umożliwiając fajniejsze i pełniejsze korzystanie z larpa.

 

Dziękujemy Wam bardzo za współpracę i zapewniamy, że każdy formularz jest przez nas czytany.