Formularz Postaci
 

Formularz, który oddajemy Wam do użytku, jest przede wszystkim narzędziem, które ma Wam ułatwić wzięcie udziału w larpie OldTown w możliwie najprzyjemniejszy i najpełniejszy sposób, nam zaś umożliwić przygotowanie wysokiej jakości rozgrywki. Zdajemy sobie sprawę, że wypełnianie formularzy bywa dla niektórych trudne, ale zaręczamy, że warto to zrobić.

 

 

Na początek 8 zasad:

 

  1. Wypełnienie formularza jest obligatoryjne dla wszystkich osób które chcą uczestniczyć larpie, korzystając z przygotowanej przez nas mechaniki, profesji, umiejętności i bonusów oraz przede wszystkim możliwości kontynuacji postaci z lat poprzednich .
  2. Na wysłanie formularza macie czas do TYGODNIA PO ZAMKNIĘCIU SPRZEDAŻY WASZEJ PULI AKREDYTACJI (tej puli, w której zakupiliście akredytację).
  3. Wysłanie formularza będzie możliwe dopiero po wpisaniu kodu uzyskanego przy zakupie akredytacji.
  4. W przeciągu 14 dni od wysłania zgłoszenia, odpowiedni organizator skontaktuje się z wami w celu potwierdzenia i akceptacji formularza postaci. Zastrzegamy sobie prawo wydłużenia tego okresu zwłaszcza w okolicy końca zgłoszeń.
  5. Niedopełnienie obowiązku wypełnienia formularza postaci, będzie skutkowało otrzymaniem negatywnych osadzeniem postaci na start gry w mało korzystnym dla niej położeniu, np. będzie poszukiwana przez służby porządkowe, otruta, napromieniowana itp określonych przez organizatorów.
  6.  Osoby, które tego nie zrobiły, dostaną od nas maila z przypomnieniem i kolejne 30 dni na nadesłanie, ALE do waszej postaci zostaje dodany KARNIAK! Jeżeli nie wyślecie formularza w ciągu tych 30 dni, dostajecie od nas LOSOWO wygenerowaną postać
  7. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o wysłanie maili na adres larp@oldtownfestival.net
  8. Wysłanie formularza nie oznacza naszej akceptacji dla wszystkich pomysłów!

 

 

KLIKNIJ ABY WYPEŁNIĆ FORMULARZ
(Formularz Postaci )

 

Do czego służą pola Formularza:

Część pierwsza – dane personalne

To dane niezbędne do przypisania postaci do konkretnego uczestnika.

Część druga – kontynuacja postaci

Dotyczy tylko osób, które kontynuują postać z lat poprzednich. Pozwoli nam wprowadzić do systemu IGOR posiadane przez Twoją postać umiejętności, przedmioty, profesje, dzięki czemu będzie mogła z nich korzystać.

Część trzecia – opis postaci

Pozwoli nam dopasować Twoją postać i jej poczynania do uniwersum OldTown, umożliwiając fajniejsze i pełniejsze korzystanie z larpa.

 

Dziękujemy Wam bardzo za współpracę i zapewniamy, że każdy formularz jest przez nas czytany.