Zrób zdjęcia końca świata!

OldTown Larp 2019 to terenowa gra fabularna, którą można opisać jako przeniesienie filmów akcji i gier RPG czy komputerowych do rzeczywistości. Jej uczestnicy tworzą wyjątkowe stroje, rekwizyty, pojazdy, bronie i obozy, mające odtworzyć krajobraz bo wojnie atomowej. Opuszczone lotnisko pod Stargardem staje się alternatywną rzeczywistością, dystopią 100 lat w przyszłości. Jak co roku zapraszamy do niej Fotografów – na kilka godzin każdy posiadacz obiektywu może zupełnie za darmo stać się gościem tego wyjątkowego świata w ramach wydarzenia #OTFocus!

📷 ZAPRASZAMY UCZESTNIKÓW
Larp rozpoczyna się we wtorek o świcie. Focus będzie wymagał od zainteresowanych przebrania się w strój wcześniej, na poniedziałkowe popołudnie – jednak warto się postarać! Fotografowie będą na Focusie dla Was – zapraszajcie ich do swoich obozów i na prywatne sesje!

📷 ZAPRASZAMY FOTOGRAFÓW
Aby uczestniczyć w całości Larpa OldTown (wydarzenie: https://www.facebook.com/events/216596762618370/), należy zakupić Akredytację pod adresem https://oldtownshop.net/. Dla Fotografów przewidujemy dwie możliwości wzięcia udziału nieodpłatnie

  1. Pierwszą jest OT Focus. Wydarzenie trwać będzie jedno popołudnie w poniedziałek (dokładne godziny zostaną podane wkrótce). Aby wziąć w nim udział, należy wysłać zgłoszenie na adres promo@oldtownfestival.net, a w nim swoje pełne imię i nazwisko oraz nr dowodu osobistego. Na Państwa adres zostaną wysłane zasady uczestnictwa, numer kontaktowy do Organizatora i pewne wytyczne, np. informacje, pomocne w dojeździe na teren Larpa. Prosimy o terminowe przybycie i opuszczenie tereny – nie będzie możliwości zostania dłużej, niż określimy w ramach czasowych OT Focus.
  2. Drugą opcją jest zostanie Oficjalnym Fotografem OldTown – takie osoby uczestniczą w całym Wydarzeniu (8-13 VII 2019) w charakterze wolontariuszy i przekazują nam stworzony materiał do wykorzystywania w celach promocyjnych. Zainteresowanych taką umową prosimy o przesłanie na maila promo@oldtownfestival.net swojego portfolio w formie linku do galerii, a także imienia, nazwiska i numeru telefonu. Szczegóły będą przekazywane osobiście. Liczba Oficjalnych Fotografów jest ograniczona, dlatego tylko kilka wybranych przez nas osób będzie mogło otrzymać Akredytacje Fotograficzne.

OT Focus to wyjątkowa okazja na dodanie do swojego portfolio wyjątkowej kolekcji fotografii z sesji, w której uczestniczyć będzie blisko 1000 osób, kilkadziesiąt aut i motocykli oraz całe postapokaliptyczne miasteczko. Zapraszamy do dołączania do Wydarzenia!