DZIĘKUJEMY!

OldTown Festival 2018 zakończył się oficjalnie już w czwartek, ale dla naszego OTCrew prace nadal trwają. Chcemy Wam wszystkim należycie podziękować za to, że tworzycie ten świat razem z nami!

 

Władzom Miasta Stargard – oficjalny profil miasta i MPGK za owocną współpracę, z nadzieją na dalsze zbliżanie ze sobą Stargardu współczesnego z tym za sto lat.

 

Wszystkim naszym terenowym Wolontariuszom: niezmordowanym Januszom, rzetelnym Trashersom, fantastycznym Barmanom, wytrwałym Kierowcom, wspaniałemu Info Pointowi, nieocenionym Medykom, twardej Ochronie, oraz genialnym NPC Corps, za wkładanie dużo więcej energii i serca, niż wymagały od Was tylko Wasze grafiki. Jesteście teraz częścią naszej ekipy i możecie śmiało mówić, że robicie OldTown!

 

Koordynatorom Frakcji: bez Was przeprowadzenie tej gry nie byłoby możliwe! Dziękujemy, że zrzeszacie ludzi i pomagacie nam zorganizować dla nich rozrywkę. Mobilizujecie ich do niesamowitych czynów. Mamy nadzieję, że za rok wrócicie na Porę Przybyszów, prowadząc silne ekipy pod swoimi sztandarami!

Oficjalnym Fotografom, Ekipie Filmowej i Gościom, którzy odwiedzili nas na #OTFocus. Za Waszą pasję! Przy tej okazji informacja – prosimy o cierpliwość, pozwólmy autorom zdjęć spokojnie pracować. Postaramy się, żebyście nie przegapili żadnych materiałów.

Osobom, które pracują nad OT „w sezonie”, między edycjami. Za niezliczone roboczogodziny poświęcone na to, żeby przygotować wszystko do tej zabawy. Za uczestnictwo w innych Eventach, które współorganizujemy, za spotkania na Corpach i Craftingach, za długie konferencje głosowe, tysiące wiadomości na Messengerze i dziesiątki telefonów. Siedzimy w tym wszyscy razem!

Artystom, którzy uświetnili XIV Edycję naszego Wydarzenia swoimi pokazami i występami. Wasza twórczość dla nas wszystkich będzie inspiracją.

I przede wszystkim: Wam, OldTownowicze! Pamiętajcie, że każda jedna osoba, która przekroczyła bramy naszego Miasteczka, jest fragmentem naszego wspólnego marzenia. Podczas tegorocznego Larpa stuknęło nam 10 000 polubień na Facebooku i przebiliśmy 1000 na Instagramie @TrueOldTown – za to też dziękujemy. Wasze codzienne wsparcie dodaje nam sił.

Dziękujemy za wyrozumiałość w tolerowaniu naszych fuckupów i za konstruktywne wypowiedzi, które pomogą nam je eliminować w przyszłości. Wkrótce opublikujemy ankietę ewaluacyjną, w której będziecie mieli możliwość bezpośrednio przekazać nam swoje opinie. Dziękujemy też, że bawiliście się rozsądnie, uczciwie i przede wszystkim – bezpiecznie.

Mamy nadzieję, że wróciliście do domów z głowami pełnymi cudownych wspomnień. Liczymy, że nawiązaliście mnóstwo nowych znajomości, może trafiliście na swoich przyszłych serdecznych przyjaciół albo prawdziwe miłości. Aby ułatwić Wam odnalezienie znajomych twarzy, zapraszamy do grup OldTown International i OldTown – dyskusje! Tymczasem – mamy nadzieję, że #OTBlues pomału Wam wchodzi. Zaczynajcie już tęsknić. Zróbcie z tym coś konstruktywnego. Notujcie swoje pomysły na przyszły rok. Zostało już mniej niż 12 miesięcy do kolejnego Larpa, śpieszcie się!

You may also like