OldTown Art

Ogłaszamy konkurs artystyczny dla wszelkich kreatywnych bywalców pustkowi, którzy w tym roku odwiedzą miasteczko OldTown! Zapraszamy do wzięcia udziału rysowników, malarzy, fotografów, spawaczy i drzeworytników oraz wszystkich innych artystów, łaknących sławy i nieśmiertelności.
Hasło przewodnie, do którego muszą nawiązywać prace to „HEGEMON”, technika dowolna – jedynym warunkiem jest fizyczna możliwość zaprezentowania swojej sztuki na wernisażu w czasie OldTown. Kreatywności i umiejętnościom uczestników przyjrzy się jury w składzie Mateusz Twardoch z Dream Frames, Piotr Bardo z Bardo Photography iPiotr Charytoniuk. Duży wpływ na ocenę będą miały widoczne w pracach odniesienia do estetyki post-apo i tematyki konkursu.


Spośród wyróżnionych prac nagrodzimy trzy najlepsze, kończąc konkurs wernisażem wszystkich finalistów, który odbędzie się na OldTown Festival w poniedziałek, 18 lipca na Arenie. Imprezę rozpocznie performance Piotra “Charona” Charytoniuka, a miłą atmosferę po artystycznych uniesieniach zagwarantuje bar prowadzony przez frakcję Alkochemików.


Dodatkowo wyróżnione prace będzie można oglądać w Galerii, którą utworzymy na stronie internetowej festiwalu.

czytaj wiecej


Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest publikacja zdjęć pracy na tablicy wydarzenia z #OldTownArt w opisie, do 6 lipca włącznie.

You may also like