Sportowe emocje na Arenie

Masz ochotę zmierzyć się z przeciwnikami na Arenie OldTown? A może wolisz bezpiecznie zasiąść na trybunach i podziwiać zmagające się drużyny?

[more_box button_text=”wiecej”]

Jugger to widowiskowy sport drużynowy inspirowany filmem “Krew bohaterów”. Istotna jest w nim strategia, szybkość i zwinność, ale także sprawne posługiwanie się otulinową bronią. Wszystko by zdobyć czaszkę i umieścić ją w oponie przeciwnej drużyny. Chcesz zobaczyć, jak to wygląda na żywo? Przyjdź na Arenę OldTown! Podczas festiwalu odbędą się mecze turniejowe Polskiej Ligi Juggera. Jeśli chcesz, możesz spróbować swoich sił i przekonać się, jak trudny to sport. Pojedynki gladiatorów oraz boks na Arenie to niepowtarzalna okazja by zdobyć sławę, chwałę, mdlejące kobiety albo… nieźle oberwać. Spoceni mężczyźni, lśniące w reflektorach ciała. Krew, pot i łzy. Dzień jak co dzień na Arenie OldTown.

[/more_box]

Zatańcz w rytmie pustkowi

Podstawą udanej zabawy jest dobra muzyka. Na OldTown po trzydniowym larpie czeka cię trzydniowa impreza z muzyką na żywo! Brzmi świetnie, co? Zdążysz zapomnieć, co to sen.

[more_box button_text=”wiecej”]

Koncerty plenerowe to smak lata. Czym byłby festiwal bez nich? Nie musisz się zastanawiać, bo OldTown da ci wieczory wypełnione świetną muzyką. Rockowe brzmienia zawładną lotniskiem. Ledwie skończy się larp, a już będziesz szaleć w pogo pod sceną. Klimatyczne kapele pozwolą ci się wyszaleć, ale nie zapomnij zarezerwować sobie trochę energii na potem. Po ostatnich rockowych riffach muzyczne stery zostaną przejęte przez DJów. Industrialna muzyka obudzi nawet najbardziej martwego ghula. Taniec! Podobno nigdzie nie tańczy się tak, jak na OldTown. Czekają cię imprezy, na których zaskoczy cię poranek. Tego nie da się opisać. To trzeba przetańczyć!

[/more_box]

Kurtyna w górę!

OldTown Festival daje ci możliwość twórczego wyrażenia się. Odkryjesz w sobie artystę. Pomogą ci w tym warsztaty plastyczne, a inspiracją będą występy teatralne. Czas na sztukę!

[more_box button_text=”wiecej”]

Występy teatralne to chyba jedyna okazja, żeby trochę odetchnąć. Uwierz, że po trzydniowym odgrywaniu na larpie chętnie pobędziesz “tylko” widzem. Rozkoszuj się przedstawieniem. Oklaskując spektakle będziesz mieć ochotę bić też brawo wszystkim wokół, którzy już wyszli z larpowych ról. Może dopiero wtedy zrozumiesz, że właśnie przez trzy dni byłeś aktorem. Daj upust swoim twórczym żądzom i weź udział w warsztatach artystycznych. Stwórzmy coś razem! Co to będzie? Przekonasz się na miejscu. Może wielki mural, może rzeźba. A może film? Przyjdź i daj się ponieść wyobraźni!

[/more_box]