Departament Atrakcji

Maciej „Szynszyl” Grenda

szynszyl@oldtownfestival.net

Departament Biuro: Sztab Administracji

Magdalena „Lev” Młynarczyk

lev@oldtownfestival.net

Departament Biuro: Sztab Finansów

Paulina “Roszak” Roszak

roszak@oldtownfestival.net

Departament Larpa: Chief Storyteller

Szymon „Szyna” Ulenberg

szyna@oldtownfestival.net

Departament Larpa: Sztab Crafting

Wojciech “Wilku” Cysdorf

wilku@oldtownfestival.net

Departament Larpa: Sztab Fabuła

Maciej „Szynszyl” Grenda

szynszyl@oldtownfestival.net

Departament Larpa: Sztab NPC

Dariusz“Ivan” Hałas

ivan@oldtownfestival.net

Departament Produkcji

Dariusz „Ivan” Hałas

ivan@oldtownfestival.net

Departament Promocji

Małgorzata „Gyshka” Kowcun

gyshka@oldtownfestival.net

International PR

Ida-Emilia Kaukonen

ida@oldtownfestival.net